הטיולים שלי

מה לבקר בסיציליה – איטליה

קשר כל לאכול תזונה לילדים צעירים, בסיציליה. נתתי אלכס שמן זית טיול מאורגן לסיציליה קר לחצה על הלחם ואכלו עם תשוקה נהדר. תוכלו למצוא שמן זית במקומות רבים; תוכלו למצוא סוגים רבים של דבש (מצאתי כולל העליון ב- Etna) עם טעמים שונים כמו פיסטוקים, אגוזים או שקדים. לפני כמה ימים אחרי לאחור בארץ, קיבל ביקור בלתי צפוי במשרד מהרופא תזונאית גב’ מיכאלה Bilić אשר ייצגו קוסטה שמנים d ‘ oro. הבאתי את הנושא למעלה ואת האוכל לילדים צעירים, וידאנו. זה בסדר, מה אנחנו עושים עם האכלות של אלכס, על-ידי המלצה אותנו להמשיך ולתת אפילו החמאה על הלחם וממשיכים בשמנים מכבישה קרה. סיציליה היא מקום מושלם בו אם אתם חסידים של סוג זה של מזון.

סיציליה שזה שווה את זה כדי להגיע אל האתר הארכיאולוגי-אגריג’נטו, תמצאו מקדשים יווניים שם 2400 שנים שמר טוב מאוד, אחד מהם להיות המודל שעליו אונסק ו קיבל טיול מאורגן לסיציליה השראה כשהוא הבין את הלוגו. אם אתה נלהב לארכיאולוגיה, תיאטרון עתיק שווה לראות ב Taormina ומאוד מתוחזקים היטב. זה מעניין כי תמצאו סיציליה השפעה יוונית, הרומית/ביזנטית, סגנון הבארוק לפעמים (למשל הערים Ragusa ו Modena) והשפעות הערבי. . נשארנו כאן, במרחק של-20 ק מ אגריג’נטו, הבעלים הם בסדר, מיקום נראה טוב מאוד. כדי לקבל רק אם יש לך את המכונית.

אם תשתמש Waze, כפי השתמשנו את עצמנו, להיות מודע כי במיוחד הערים, היישום עלול לגרום לשגיאות, IE מציג ולייעץ לך. ברחובות סגורים גם, להיות צר מאוד. אנחנו לעיתים קרובות להשתמש במקביל וסמנו Waze, Google Maps כשנתת לנו בצורה לא נכונה על יישום, מצד שני.

עבור Google Maps וגם Waze צריך גישה לאינטרנט, אך כפי העלות של גישה לאינטרנט נודד ירד באופן משמעותי, החברות וודאפון, כתום או טלקום מציעה לך את האפשרות להיות כמעט אפשרויות אינטרנט ללא הגבלה אם אתה משלם 2-3 יורו ליום, אינטרנט נדידה.

שימו לב היכן פארק את המכונית שלך בזהירות אם ברשותך מדחנים כדי להשתמש תמיד, לשלם על חניה, גם אם זה יקר, אחרת אתה מסתכן לך להתעורר עם קנס על השמשה הקדמית. לדוגמה, יש 2 חניות בטאורמינה על שני הקצוות של הרחוב הראשי, אבל זה עולה די הרבה (כ 2 יורו לשעה), חוסך שלך צרות. בערים אחרות חיפשתי בחניונים ליד המדריך של מרכזים היסטוריים, אנגשו ישירות על החניה.