הטיולים שלי

דילים למלדיבים במחירים סבירים בהחלט

הניסיונות הראשונים לרכוש את דילים למלדיבים הרגל נכשלים, אנו מבקשים מחירים מופרזים בקירוב. 40 USD. אנחנו מגיעים למרכז המידע ובחור סימפטי מסביר את מלדיבים  הדרכים לנסוע אל המראות. עזרו לנו לשכור נהג ליום ולקנות כרטיסים למופע המחול המסורתי. לאחר עצירה קצרה במלון האימפריה העתיקה שבה אנו אוכלים את המזון המסורתי דילים למלדיבים הראשון  כלומר אורז מבושל שירת על מגש וקערות קטנות מלאות עם כל מיני לקישוטי ירקות עם קארי צ’ילי. . אנחנו מגישים מרק ירקות הכל זול הליכה הגשם נראה הרבה יותר קל עם הבטן המלאה ואנחנו הולכים לתחנת הרכבת כדי לראות את כרטיסי הרכבת אל אלה, המסע להיעשות בדרך ניתן שוק של בגדים שבו אנו מוצאים שתי שכמייה ארוכה (15 USD) שיהפכו למדים היומית שלנו, כי בקאנדי ולקוות כי רק כאן בתקופה זו גשמים, לא הבדיחה.

הגשמים חמים זה לא משנה אם אתה נרטב, אחרת המקומיים לא טורחים יותר מדי, מעטים יש מטריות או גלימות, רובם רטובים עם נעלי בית על רגליהם. בתחנת הרכבת, אכזבה גדולה, זה נראה כמו וכרטיסי הכיתה נמכרים רק, אז אנחנו הולכים ללכת עם או לשלם את ההבדל בכרטיס על ידי הסדר האף אם יש דרך החוצה. לא הצלחנו להתמודד עם הקצין  עם מפקד התחנה , חשבנו לעבור את זה בכל מקרה. התחנה כמעט במרכז העיר , כנראה כשזה נבנה על ידי האנגלים. לפני מאה שנה זה היה בקצה אנחנו יוצאים מהתחנה, במעקף אנחנו מגיעים לסוף האגם ואנחנו הולכים למרכז התרבות במופע ריקודים. החדר מתמלא מהר ולכן אנו רואים את התיירים מתחלופה בעיר. המופע מכיל מלדיבים ריקודים מלווים בתופים, קצב ומוסיקה מסורתיים שונים ממה דילים למלדיבים שהקשבתי לו עכשיו.

ריקודים הם נושאים ונוגעים למגע דתי, ריפוי או החיים היומיומיים. תנועות הרקדניות מורכבות מקפלים וסיבובים של נשק ורגליים, אבל יש קפיצות מרהיבות יותר.

ההמנון הלאומי הושמע אם כבר מדברים על זה מלדיבים ה היא “דמוקרטיה מקורית” ונבחר לנשיא, אך היא הוצגה בכל מקום כאילו היה במסע בחירות מתמשך.
בסוף המופע אנו מוצגים עם מספר שריפה מלהטטת, שני בחורים נזירים הלכו על מיטה מחוממת והלכו הלפיד שלהם על הידיים והגוף שלהם.