הטיולים שלי

טיול למלדיבים שלא חלמתם שקיים

בחרנו בלגונה המלדיביים לבלות את השנה החדשהה מלון ממוקם במרחק של 4 *, אבל השירותים והעובדים הם 5 *. גרנו בבונגלו על החוף, ב-2 מ’ מים, חדר האמבטיה טיול למלדיבים מתגלה למחצה, שם יש מקלחת חבויה בין הצמחייה.
ההלם הגדול ביותר שיש לך כאשר אתה נכנס למים, אשר אינך רואה, הוא ברור ושקוף, והעולם מתחת למים (דגים ואלמוגים) אינו ניתן לתאר במילים. ישבתי במים ו7h ביום כל כך יפה זה הכל מתחת למים.
באחת הביקורות הראשונות שלי דיברתי סרטונים מצחיקים על ירח הדבש שלי באיים המלדיביים וכיצד אני רוצה לחזור לשם.
הפעם הייתי על אי אחר (כי יש מספיק בארכיפלג הזה), איילנד, resort של 4 כוכבים וחצי. טסתי מלונדון עם בריטיש איירווייז. טיסה ישירה שנמשכה 10 שעות
בניגוד לפעם הראשונה שהייתי. פה שבועיים, הייתי כאן רק אחד, נרגעתי.
אנו שוהים בווילה על החוף עם ג’קוזי (בונגלו הממוקם ישירות על החוף, במרחק של מטרים ספורים ממים בגווני טורקיז, עם ג’קוזי של 2 אנשים בחצר הפנימית שמאחורי הבונגלו). וילות יוקרה, כ. .80 מטרים רבועים
מזג האוויר היה מהמם, ירד גשם רק פעם אחת, בלילה.
הטמפרטורה לא עולה כאן 29-30 מעלות, היום והלילה הוא סביב D 26-27 מעלות. . הבריזה גם מאוד נעימה
עזבתי את הבית בלילה ערפילי של ינואר. והגעתי ל -30 מעלות בשמש ! כמובן שמעולם לא חזרתי הביתה (אני צוחק, כי הילד הקטן שלי היה בבית וברור שאני מתגעגע אליו)
האוכל היה טעים לחלוטין, תפריטים מגוונים, מן המטבח הבינלאומי, כמובן עם הרבה השפעה באוקיינוס ההודי (במיוחד קארי), אבל גם פסטה, דג גריל, פירות טעימים רבים וקינוחים (די מתוק, עדיין לטעמי).
מלבד המסעדה הראשית, אתר הנופש כולל גם 2 מסעדות, מסעדה צרפתית ואסייתי (שם אכלנו מספר פעמים סושי הסאשימי).
יש על האי של 3 בארים ומרכז צלילה, בעלי כבר במשך ימים ברציפות, התרחצתי, קראתי, עשיתי את החוף והעיסויים כל הזמן הזה.
הלכתי גם לדוג בסירה (דיג בים העמוק). רק דג גדול עם נטו היו דגים בסוג זה של דיג. , יש גם זווית דיג עם מוט. אבל ברור שזה קשה יותר
האי יש 2 ספא, a “מגרש-ספא ” ממוקם על פני האדמה, איפשהו במרכז האי, השני “מעל ספא המים” הוא, כמובן, ממוקם בונגלו גדול על המים, אתה יכול לראות את מי טורקיז של הלגונה.