הטיולים שלי

מה ראיתי בפריז

כאשר אני מתחיל לכתוב על פריז זה מתחיל לעשות לי געגועים, ולמען האמת אני רוצה לשתף אתכם בחוויות של העיר הנהדרת הזו. הינה האטרקציות שביקרתי בפריז וממליץ שכולם:
1. מגדל אייפל-הסמל של פריז, צרפת. מעולם לא דיברנו. מעריץ אותו, נטפס לרמה האחרונה ליהנות נוף מרהיב על העיר ועל נהר הסיין (seine).
2. לה דפנס-הוא מחוז העסקים החדש של העיר, עם בנייני משרדים ומלונות עם עיצובים יפים. בשבילי זה היה ההפתעה הגדולה ביותר שאתן פריז.
3. גני לוקסמבורג הוא מקום מצוין למנוחה והולכת באוויר הפתוח. הרבה פרחים, סמטאות נעים ומלא צמחייה, băncuțe שבו תוכלו לשבת בדממה, לקרוא ספר או לדבר עם החברים שלך. אתה תמצא אותם כל בפארק הזה נפלא.
4. arc de Triomphe-גדול יותר שלנו ואתם יכולים לבקר. הנוף יפה מאוד. . הפתענו את הרגע המדויק בו מגדל אייפל היה מואר, גם אם הוא המרחק זה הכרחי בנוף הלילה של העיר.
5. הבזיליקה של Sacre Coeur-מונמארטר (montmartre) ממוקם על הגבעה, הנקודה הגבוהה ביותר של העיר, גם מספק נופים מרהיבים של פריז. . אהבתי אותה מאוד, mareția הארכיטקטורה שמונחת על הגבעה. על המדרגות מול העולם שלה בדרך כלל מתאספים כדי להירגע, או צ’אט.
6. נוטר דאם הוא אחת האטרקציות זנזיבר המתויירות ביותר בפריז. אני זוכר כי עמדתי קצת בתור כדי להיכנס. טמון את איל, עושה רושם אדריכלות גותית, היסטוריה, , פאר. . בהחלט, זה לאחת הקתדרלות המפורסם ביותר בעולם.
7. העיר של המדע, התעשייה-כאן תיכננו ללכת, אבל אנחנו אוהבים את זה מאד. עשיתי תמונות עם Humpleu אשר משקפים את השמים הכחולים, לבן, אנחנו רגוע על הדשא, נהנינו כמה שעות. הוא מקום טוב גם למבוגרים וגם לילדים.
8. הלובר (Louvre)-הלכנו דרך החצר, ממה שיש לנו עם הפירמידות המפורסמות. למרבה הצער, לא ביקרתי בפנים, כי אנחנו היה לוקח יותר מדי זמן. . זה אחד המוזיאונים המפורסמים והחשובים ביותר בעולם עם המפורסם יצירות אמנות מתקופות שונות של האנושות.
9. גני ארמון ורסאי-לא האמנתי כזה שנמצא שם: המרחבים ענק של צמחייה, עצי עם דפוסים שונים, פרחים של כל הצבעים את הגן היפה ביותר שראיתי עד כה. . זה מהמם! יש לך כמה שעות כדי ללוות אותך ולהתפעל כל מה שיש לו להציע.
10. טיולרי (Tuileries) — בלב ליבה של העיר, הן העתיק ביותר בצרפת, והוא בנוי בסגנון איטלקי. יש הרבה סמטאות, פרחים ומקומות מרגיעה. יש הציוד שם, טיפסנו כבר, אבל כמה בתים שבו אתה יכול לצבור צעצועים ופריטים אחרים מחייו. . היה לנו מזל, עזבנו את המלון עם צעצועים מפוארים 3: פרה (הדומה Milka), היפופוטם, בקבוק מים חמים עם ת’רגליים. הם סחבת אותנו ברחבי אירופה כמו נוסעי המושבים האחוריים.
11. דיסנילנד פריז דיסני וורלד תווים-לא סיפרתי לך, אך שוב לומר שאהבתי מאוד מאוד ואני זוכרים בחיבה מן הילדות ותווים האהוב. אגב, מצעד דמויות דיסני היה מרשים!
12. שייט על נהר הסיין-אני נמצא במרחק הליכה לאורך נהר הסיין ב שעות 22:00-23:00, הערצתי את פריז בלילה, מדהימה, גשרים, כל אחד עם עיצוב ייחודי והארת את אחרת. זו הייתה חוויה נחמדה מאוד.
13. גלריות לאפייט-נכנסתי מתוך סקרנות, היה מסונוור. המותרות. של חללי הפנים. נחשפו בשמים, פריטי לבוש בשלב עם אופנה של מעצבים ידועים.
14. סיור מונפרנס (montparnasse)-מגדל טיפסתי ערב אחד בדרכו למלון. אנחנו לענג אותך כל-כך בניין, אבל אנחנו אוהבים להעריץ פנורמה רבים בערים שנבקר. המעלית מגיעה מהר מאוד, תוך כמה שניות אתה למעלה. מונפרנאס כולל כמעט 200 מ’, ומציע נוף מרהיב על הנוף המדהים של פריז.