הטיולים שלי

סקי ברומניה

את המסורת ואת החוק לאפשר לאף אחד גישה אל ההרים רומני. אתה יכול לשחות, הליכה וגם אתה, אז בכל מקום האסקלייד בקיץ ובחורף. הרי הקרפטים הם מרחב מרגיע איפה אתה גר חוויות בלתי נשכחת.

ספורטיבית אפשרויות לסקי
בחורף, סקי היא מוקד המשיכה העיקרי. פויאנה ברשוב נמצאת הנופש המפורסם ביותר (יש קבוצה של אתרי נופש) והיא ממוקמת על 13 ק מ (8 ק מ) מן העיר ברשוב.
בפויאנה ברשוב ישנם מלונות, וילות, חדרים בסגנון כפרי עם מטבחים שבו תוכל להשתמש. ישנם מסלולי סקי מטופחים באורכים של עד 4500 מטרים.
מידת הקושי החל קל עד קשה. רוב הצגים הסקי דוברים אנגלית, גרמנית או צרפתית. מחיי הלילה הוא אינטנסיבי, ויש אינספור ברים, דיסקו, מופעי פולקלור, קברטים.
באותו האזור של הרי הקרפטים הדרומיים שוכן אתר הנופש ההררי של סינאיה (sinaia), שראשיתו משנת 1870, עם מדרונות סקי ומדרון של דגן, פרדאל, טיול מסביב לעולם אשר יש 15 רצועות ויומני שם במהלך התרגול הקיץ טיפוס.
רומניה מציעה לתיירים את האפשרות לגלוש במספר אתרי נופש יפה מאוד וגם זול יחסית. לאחרונה רומניה עשה התקדמות נפלאה לארגן, ללא הרף לשפר את השדה סקי, סקי מצלמות ובכך מלאים מן בשלג הראשון עד סוף העונה. יותר ויותר תיירים זרים יותר הם הלהיבו את האפשרויות של סקי ברומניה.
העובדה כי שליש משטח המדינה מכוסה על ידי הרי הקרפטים מציעה את היתרון של אזורי סקי יותר באזורים גיאוגרפיים שונים. בכל אזור יש קסם ברורים סקי, כהשלמה ספציפית במכס, מסורות, אירוח רומי, הנופים הנפלאים
יש אתרי נופש רבים קטנים יותר: Paltinis, סיביו, סיקו, ליד צ’סטר, ג’ון ווטרס ובשלוש בנאת בהרי Semenic, ליד האגדי צ’ארלס בנפט Ceahlau בין הקרפטים המזרחיים Borsa ב Maramures.
במהלך סקי רגילה העונה היא בין דצמבר למרץ.