הטיולים שלי

מסעה שלי בקרואטיה

כיום, בהצבות הבא שאדבר על החגים. בקיץ ביקרתי דוברובניק, מרקש (מרוקו), מדריד. אומר הכל גם על איך הרגשתי, מה אני עושה.
זהו יעד נופש נפלאה, חלום, נופים מסוימים כפי שקראתי כי ישנם רק. מלון ותחבורה אבל הם די יקר, אשר בדרך זה טוב כי באיים יש תיירים רבים, אפילו ברגעים מסוימים שיש לך החוף לעצמך לבד.
לאכול טוב מאוד זולה, רוב הפעילות הם נגישים באותה מידה (קייקים, טיולים, התעמלות במים, וכדומה).
דוברובניק היא עיר של הסיפור, מבצר העיר על חופי הים האדריאטי. צמחיה פראית מעט, כולל כפות הידיים, לערבב כל מיני סוגים של עצים, שיחים ועצים איך לעיתים נדירות ראיתי באירופה.
אנשים די מועילים למזרח אירופה, מדבר אטרקציות לילדים אנגלית כל. נשים יפות מאוד, נדיר!, לא סובלים מהשמנת יתר.
נשארנו על אי (Kolocep) נגיש רק באמצעות מעבורת. היו מכוניות על האי אשר שזה היה שקט מאוד, שלום. הצלחתי לבצע חברים, אבל לא לאף קטגוריה: פעמים היו גמלאים או משפחות עם ילדים.
גם הם הבינו מה גרג עלול למצוא זוג שני בחופשה באי? כמו החבר’ה האלה הולכים בדרך כלל באיי סיישל, מאוריציוס, האיים לא כל כך קרוב, מה היה טיפשי לא להיכנע קוקו לפחות 3,000 נשימה ולפספס את שעות הטיסה שלך?! ובכן אנחנו כבר לעולם לא כבר ‘להתעסק’ כי מה שעשינו להיכנס בקרואטיה 22 שעות.
אתה עשוי לחשוב שזה קשה, אבל זה לא. במקלחת, התעוררנו בחמש, הייתי בבית 7, עם תחנת ביניים זאגרב, 4 שעות שם, הגעתי לבסוף ב- דוברובניק-17 h. ואז חיכיתי המעבורת היה פעם כל 4 שעות אז הבא היה ב 20 h מה הוא עשה. ברגע שהגעתי על האי ב 20h 45. לאחר מראש על כל האמצעים האפשריים של תחבורה: מונית, שני מטוסים, אוטובוס, מעבורת, בסקית. מסופי המחשבים היחידה מעולם לא בדקתי את זה באותו היום.
בתמורה הייתי יותר חכם””! המטוס היה ב-7 בבוקר או מעבורת הראשון מהאי 6-אייץ ‘ 45, מאוחר מדי כדי לעלות למטוס.
אז, אני לקחתי את הילדים הספינה האחרונה של היום הקודם.
יש סעדו כמו מלך על ספסל שעבר דרך תחנת היכן תחנת לשדה התעופה, נתנו עם חומצה מינרלית על פלויד מי גזם רעיון מאוד רע לשבת לידו (צרפתי, שרד את הטבעת, ואת זה ניתן לומר, לא כמו אלה הקרואטים בהמות!)
אבל שלף שרביט, קצת בשר חזיר הארוזה והושיבו אותו יש על ארוכים המזוודה שליו זה l לו בין הרגליים. פלויד לנגה (רטוב אחרי הפרק עם מים מינרליים) נתנו עיניהם כל כך כי כשעזבתי. סוף סוף אני לא רואה יותר מאשר הלובן של העפעפיים.