הטיולים שלי

מה שלא ידעתי על הודו

יודע כי הייתי לגמרי מוקסמת הכל שגרתי לפני כשנה, בחופשה, בהודו. מה שלום הקיץ המונסונים, לא יכולנו לבקר מאשר בצפון הארץ: ניו דלהי, רג’סטאן, ורנסי, רישיקש. אבל מאז אני להישבע כי אבוא חוזר לבקר והוא הדרומי, במהלך תקופה זו מזג האוויר מאפשר. אז הייתי מתחילה את הטיול במומבאי, בגלל הודו שפספסתי בפעם האחרונה. שמעתי המון סיפורים על זה העיר והם משוכנעים כי כאן אתה יכול למצוא ובמופתים מייצגים הקיצוניות בארץ, עוני, יוקרה. אני אלך לכיוון הדרום, על החוף בגואה. חופים מיל שאנו מצפים. אני ו- R שכרנו קטנוע, נבקר גואה ובכך על שני גלגלים. עם הקטנוע על החול… ונחזור בסוף הטיול, כדי קראלה, עם מטעי תה נפלא שלה. אומר כי אנחנו נישן שם בבית”צף”?

עם הגב מאחור דרך קמבודיה!
אתה באמת צריך לעשות סיור במדינה הזאת, על מה שקראתי, שמעתי הרבה סיפורים. זה יהיה הרפתקה שתיקח אותנו מן הצפון, בדרום הארץ. ניסע ברכבת, בסירה, עם טוק-טוק-ul. cu משהו רק כדי להשיג את וואט אנגקור, הגדול למקדש ההינדי בעולם, אלא גם בקואה-קונג, לטיול בג’ונגל, או על החופים של מאוד לסגור את המים סרי לנקה לאוקיינוס. אנו נבקש המקומיים בשבילנו ללכת דרך הכפרים שלהם, עם רחובות זה אף פעם לא ידעתי את הקשיות של האספלט. אני מסוגל לאכול כל ערב מלא של ק ג. יש טעם מוזר ואני אשתדל עם כל התמחותם, דגים טריים מהים. אז עם הגב האחורי (עם כמה בגדים לקחת מהמדינה, אך רבים שנרכשו משם) עם תרסיס נגד יתושים ביד אחת ועם אחרים בהוצאת לונלי פלנט, אני מוכן לחיות השמחה של לגלות של מדינות מרתקים עם אנשים מאוד נחמדים, נופים עוצרי נשימה.

מה אתה חושב כל כך כמו היעד הודו שבחרת (כי כרטיסי טיסה שקנו כבר)? איפה אני אעזוב השנה בחופשת חורף? אני אחזיק תיקו אקראי, אחד מאלה שלא ניחש את הגירסה הנכונה יקבלו מתנה הפתעה ממני, לרגל חג המולד. הצלחה!