הטיולים שלי

הודו – ואראנסי ביום ובלילה

כמה יפה לראות את ההיצע באוויר, מוכנים לנחות על נהר מסתחרר שלבים ואראנאסי… אני יש לי כמה תמונות וסיום “מסע” דרך הודו איתך.
בחרתי שוב להפוך תמונות לפי סדר כרונולוגי כדי לראות איך הנוף משתנה כפי שהשמש זורחת. זה טקס הבוקר במלון נהר הגנגס, כאשר באים לשטוף יקריבו. שוב אני מסתכל בתמונות, יש לי הרגשה כי הודו הם תמונות מסרט פעולה אשר קורה הרבה בעבר, אני לא מאמין כי הם אמיתיים. הייתה לי הזדמנות לראות אותם כל בעיניים שלי. לטפס על הסירה! טיול מהנה!

בקיצור, אנחנו כולם אוספים גהאט (מדרגות ליד נהר הגנגס) ולהתחיל להתפלל. המוזיקה שמע במהלך הפעם מתוך בית המקדש הוא קבוע מאחורינו. הכנת ההצעות-פרחים באופן עקרוני ממוקם על מגשים בהתאם הם אלו בתמונות. הכומר , ואז להצית הודו אש, כומר מגיע עם מנחה בקרב המאמינים, תורמים כסף ולא מתפלל דרך מסוימת מחווה, מביא עשן נרות בשתי הידיים לעברה, ולשים סוף סוף כל ההיצע הם על המים. לאחר טקס זה ההודים הם הודו לכיוון המקדש. בתמונה האחרונה ניתן לראות את הקהל מול המקדש ב- 10-11.

איך שאני יושב על המדרגות הודו נזכרתי בלילה של תחיית המתים. בדיוק כמו שהם נאספים אז כל לילה. כל בוקר, אבל שאתה תוכל לראות בפוסט הבא הקשור להודו. לא את השנייה, אבל אני התעוררתי בשעה 4 בבוקר כדי להשתתף בטקס בזריחה, אז זה שווה את זה! אני מוצא את זה מרשים כי אלה אנשים מתאספים מדי יום עושים טקסים כאלה ביחד. אומר הרבה על אותם, לגבי יונייטד איך הם.