הטיולים שלי

חופשה באי קסנדרה

הייתי ביוון הקיץ הזה, מדינה מרתקת בו ביליתי חופשה בלתי נשכחת. יונייטד יש אפקט קסומים בי. אני מסתכל העצום של הים עם ייחודית, מרתקת גוונים של כחול, ירוק וטורקיז.
ברחתי עבור 2 שבועות של אווירה מלחיצה, דסטי, וצפופה של בוקרשט. רבים מכם יחשוב: לא נוכל לבלות חופשה היפים ברומניה? למה שאלך למדינות אחרות? זה חוסר פטריוטיות? אז פיתחתי את עצמי במשך זמן רב עד שקראתי בספר על התפתחות אישית כפי נחמד ללכת בכל שנה במקום לא מלדיבים ידוע לפגוש אנשים ותרבויות חדשות.
ההלם היה חזק יותר משציפיתי. מחירים דומים לאלה של השירותים החדשים לרמה גבוהה יותר, יחס מחיר-איכות מעולה.
במשך החג בחצי האי של קסנדרה resort. מצאתי בדיוק מה שרציתי: שלווה, רגיעה, נופים מרגשים, אנשים נחמדים. בחרתי התיירות בודדים. . רצינו להישאר עם חבילת שירות מלא. מצאתי את זה יותר מעניין סיפקו מקומות לינה, הליכה ברכב דרך אזורים שונים של חצי האי, לאכול במקומות שונים.
חצי האי של קסנדרה (kassandra) הוא מלא צפוי ואקזוטיות עם צמחייה עבותה, שילוב בין ההר לים של בולוניה. מרתק מפרצונים, צבעוניים פרחונית, יערות אורנים, מטעים של עצי זית.
מגוון הנוף אתגרים לך לחקור. אני מבקר כל יום נוסף באזור חצי האי, וגם אני הרגשתי כאשר הזמן עבר, ולבסוף את החופשה.
חייתי בסטודיו יפה מאוד במתחם במיקום שקט ב- Siviri ממש על חוף הים. מתחם זה כולל שני מיני-בתי מלון המציע חדרי אירוח ודירות סטודיו מרווחות, מעוצבים בטוב טעם, עם ריהוט עץ, מטבח מאובזר, טלוויזיה, אמבטיה, מרפסת.
האושר הגדול שלו הייתה העובדה כי המרפסת נשקפים נופים של הים, אנחנו יכולים להעריץ שקיעות והים האגאי. . הרגשתי טוב מאוד על המקום הזה, אני בטוח שאחזור.
היינו בירך עם חמימות נהדרת והידידותיות של ג’ון Karagiannis ובני משפחתו. אהבתי זה סוג של תיירות. כל וילה או מלון הוא עסק משפחתי, שבה הם פעיל מעורבים כל בני המשפחה. אני מעריץ את התשוקה שבו היא מבצעת עסקים Karagiannis המשפחה, פיתחתי: מתי היו הרומאים בסוג זה של תיירות (ישנם מעלינו אבל זה מעט מדי פותח) להעריך את יופיו של המדינה שלנו, כדי להגדיל את ההכנסות?
באתי למסקנה כי זה שווה לעבוד קשה במשך שנה אחת כדי לאפשר לי לקבל חופשה חלומית, לראות מקומות חדשים ולפגוש אנשים מעניינים.
אני מאחל לך נחמד בקיץ המשיך בהם תוכלו לנוח ולאסוף אנרגיה להמשיך. ….