הטיולים שלי

בלילה במדבר של הודו

אז אני הצביע על מיטות סליפר. עם אין גג מעל ראשי. רק הכוכבים. אז תראה לי להתעסק שינה בזריחה. היה לנו מזל עם המזג אוויר, במדבר הופעתו מטפטף, ראית החול היה גשום על החולות. המרחק לילה שביתה, אבל אנחנו לא הגיעה הסערה. זה היה רציני. למחרת עזבתי את הבית במאוד יפה.
עם סיכון להיות יותר מודאג כי מישהו להשתמש תמונות של תינוקות, בחרנו להראות לך אותם ואומר לך כיצד. פגשתי את הבנות האלה. בא לברוח כאשר אנחנו על גמלים. הם ידעו כי ישנם תיירים ו מקיבוץ נדבות ב אומר באנגלית אם יהיה: “עט! העט! “. . ידעתי את הערכה עם ילדים במדינות עניות שדורשות עט, בהסתמך על מדיטציה העובדה כי יהיו תיירים מתרגש מהמחשבה כי עט, כלומר יהיה בית הספר. הם ידעו שיש לנו כיצד יש איתנו עט באמצע המדבר, כך שהם יתנו 10 רופיות, וכך עשיתי. הכי מרגש היה התגובה של הנערה עם עיניים יפות, אשר הוא נהנה מאוד כשאני נתתי לו בקבוק מים שהיה לך ביד וזה אותו ביקשו. ליהנות זה לתת לו מים במדינה שבה המים היא בעיה רצינית. . הייתי נרגש, אני מודה.
אני אנסה לשמור על בקתת עץ קטנה כאן, עבור אלה שרוצים להגיע אי פעם בהודו. בבקשה בנות, אם יש לך הצעות/טיפים הקשורים ליעד זה לדעת כי כל הודעה אני e. חשוב לדעת כי כבר יש לי כרטיסי טיסה, אז אל תוותרו עליו!
עד כה היינו לתת יורו 580 על כרטיסי טיסה. פחות או יותר, אמרתי אתה יכול למצוא יותר זול, אבל מצאנו את עצמנו בכל פעם בדקה האחרונה. אני אומר “אנחנו” כי אנחנו פריקים תיירים 4 (, R, ואני עוד זוג שאיתו הייתי כבר מספר פעמים, אנו מתאימים באופן מושלם לטיולים). בנוסף, אל תשכח שיש הכל מאוד זולים (לינה, מזון וכו ‘). פיניתי כשהייתי במלזיה אשר, בדרך כלל על יעדים רחוקים יותר אם עולים הרבה, אבל יש לעשות חיסכון גדול, ובסופו של דבר אתה יוצא עם חופשה זולה יותר מאשר באירופה. לדוגמה בטבלה עלות רומא או פריז סביב 15-20 יורו. מלזיה עם יורו 5 אוכלים . ממה שאני מבין, הודו הוא זול מאוד, זאת כמובן אם לא תבחר לאכול באתר הנופש-המותרות (מה שאני לא אעשה).
אני לא אוהב. את הכל כלול-. לא- תהיה חופשה ברמה של 5 כוכבים, כי אחרת אני בחרתי הודו. אני הולך ללכת עם תיק הגב שלי מאחור ולבקר. כמה שיותר כמעט 3 שבועות.
אל תשכחו: אם יש לך הצעות, המלצות על אתרים שונים, בלוגים שלדעתך עשויות להיות שימושיות לשלוח אותם לי, בבקשה. תיעדתי את החתול, אבל לא מספיק, 2rucsaci שלי היה מועיל. אנחנו רוצים לנסוע ברכבת מעיר אחת לאחרת או לשכור מכוניות. אין לנו שום דבר אירגן הודו כרגע מאשר מטוס, אשר יאפשר לנו ב- Dehli חדש ב-3 בבוקר!
עכשיו אני משאירה אותך עם. כמה תמונות שיכנעתי אותך שאתה צריך לראות את זה במו עיניי: